top of page

"Öncel ile Öncelikli olun. 
Çünkü Siz,
Buna değersiniz..."

Ürünlerimiz

Öncel Makine Ltd. Şti. Süt üreticilerinin verimliliğini, Müşteri odaklılığı esas alarak, kaliteyi iyileştirmek için dizayn edilmiş ürünler sunar.

Aşağıda bulunan ürün kategorileri, temel bilgiler içermektedir. 

Ürünleri hakkında bilgilere ve sipariş kodlarına ulaşmak için Kataloglar bölümünde ulaşabilirsiniz.
 

1-Süt-Lastikleri-Bölümü.jpg

Süt Lastikleri

Insan ve Hayvan saglıgı için.....

Süt Lastiklerinizi Periyodik olarak Degistiriniz...

2-Hortumlar-Bölümü.jpg

Hortumlar

Mekanik hasarlara ve çalısma esnasındaki
olumsuzluklara karsı güçlü et kalınlıgı.
Uzun Ömürlü Kullanım.
Saglam ve Standart imalat yöntemi.
GIDA için tam uyumlu.

3-Sağım-Başlıkları-ve-Aksesuarları.jpg

Sağım Başlığı ve Aksesuarları

Sagım baslıgı ve Aksesuarları; Tümüyle “gıdaya uygun” ve kullanımı kolay ve dayanıklıdır. Çiftliklerde kullanılıp, sürekli iyilestirme çalısmaları yaparak, saha tecrübesi ve mevcut tüm sagım baslıklarının izleyip,eksikliklerinin belirlenmesi neticesinde yüksek verimlilik için yetersizliklerini ortadan kaldıran bir yapılara sahiptir. Sütü, inegin dogasına uygun, Hijyen çerçevesinde üretilen malzemeler bütünüdür.

4-Pulsatör-Bölümü.jpg

Pulsatörler

Inek, manda, koyun, keçi sagımlarında, seyyar veya sabit süt sagım sistemlerinde kullanılan, halk arasında ‘BEYIN’ olarak adlandırılan pulsatör, vakumun hayvanın saglıgına zarar vermeden, tüm sütün alınmasını ve sagımın uygun sürede ,uygun nabız sayısı tolerans degerleri içerisinde devamlılığını saglar.

5-Güğümler-ve-Aksesuarlar-Bölümü.jpg

Güğümler ve Aksesuarları

Çesitli Ebatlardaki gügüm ve ekipmanları iyi bir temizlik elde etmistir. Sütün temas ettigi her ekipman, bizim için çok önemlidir. Hassassiyet temamız hijyen ve saglık esasına dayanmaktadır.

6-Vakum-Pompaları-ve-Aksesuarları-822.jpg

Vakum Pompaları ve Aksesuarları

Vakum Pompaları ve aksesuarları, Gerçeklestirilecek olan sagımın, sagım kapasitesine baglı olarak vakum ihtiyacını karsılamak için kullanılan ürün grubudur.

7-Sağım-Sistemi-Aksesuarları.jpg

Sağım Sistemi Aksesuarları

Süt sagımı bir sagım çiftligindeki en hassas ve en önemli asamalardan birisidir. Iyi bir hayvan saglıgı garanti etmek, stresi önlemek, süt verimini ve kalitesini optimize etmek esastır.
Hızlı ve komple bir süt sagım prosesi garanti etmek ayrıca süt sagım islemleri esnasında operatörlerin konforu ve güvenligi açısından da hayatidir. En kaliteli sonuçlarla yüksekperformanslı süt sagımını garanti etmek ve müsteri kullanımını kolaylastırmak için Milkline’ın bes süt sagım sistemi en iyi teknolojileri sunar.

8-Seyyar-Makine-Aksesuarları-Bölümü.jpg

Seyyar Makine Aksesuarları

Süt Sagım Sektörünün olmazsa olmazı olan Makinelerin yedek parçaları, Tamiri ve bakımı esnasında kullanılmak üzere ihtiyaçlarımızı karsılıyoruz.

9-Çiftlik Ekipmanları Bölümü 822.jpg

Çiftlik Ekipmanları

Yapılabilecek en iyi seçim...
Kendi bünyemizdeki uzman ekibimizle etkin ve sürdürülebilir sekilde sonuç odaklı Çiftçilik teknolojisi portföyü hayvan beslemesi, ahır ekipmanı, ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

bottom of page