top of page

Öncel Makina olarak 2003 yılında Memet ÖNCEL tarafından kurulduk ve oğlu Remzi ÖNCEL tarafından ÖNCEL MAKİNA Ltd. Şti. resmi adıyla devam etmekteyiz. Süt sağım makinalarının ve sağım sistemlerinin yedek parçalarını ve hayvancılık ekipmanlarını, gün geçtikçe gelişen, değişen sektörün ihtiyaçlarına ve gıdaya uygun hammaddeler kullanarak üretmekteyiz.
Türkiye’nin dört bir yanında satış noktalarımız ve yurtdışında birçok ülkeye ihracatımız mevcuttur. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve müşterilerimizin en değerli tedarikçisi kalmak için servis araçlarımız hizmetinizdedir. Bu sayede Türk Çiftçisi tarafından ve yurtdışında hem marka olarak hem de kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak kabul gördüğümüzü bu sektörde Türkiye Pazarı’nın %80’ini alarak ve birçok ülkeye ihracat yaparak kanıtladık.
Kuruluşumuzdan bu yana her zaman yeniliğe açık, yenilikleri takip eden ve ürün yelpazesine yenilerini ekleyen bir firmayız. Periyodik sürelerle düzenlediğimiz yurtiçi ve yurtdışı bayi ziyaretlerimizle müşterilerimizin beklenti ve görüşlerini alarak, teknoloji konusunda yenilikleri titizlikle takip etmeye, gün geçtikçe artan modern üretim tezgâhlarımızda ve büyüyen fabrikamızda, kalifiye elemanlarımızla en iyiyi ve kaliteli üretimi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.
Öncel ile öncelikli olun çünkü siz buna değersiniz...

Neden Öncel Makina?

Yenilikçilik 

Kuruluşumuzdan bu yana her zaman yeniliğe açık, yenilikleri takip eden ve ürün yelpazesine yenilerini ekleyen bir firmayız.

Şatış Noktası Ağı

Türkiye’nin dört bir yanında satış noktalarımız ve yurtdışında 30'dan fazla ülkeye ihracatımız mevcuttur. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve müşterilerimizin en değerli tedarikçisi kalmak için servis araçlarımız hizmetinizdedir.

Müşteri Portföyü

Türk Çiftçisi tarafından ve yurtdışında hem marka olarak hem de kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak kabul gördüğümüz bu sektörde Türkiye Pazarı’nın %80’ini alarak ve birçok ülkeye ihracat yaparak kalitemizi kanıtladık.

Bizi Tanıyın

Contact

Bize Ulaşın

Teşekkür Ederiz. Mesajınız tarafımıza başarılı olarak gönderildi.

Modern Ofis
bottom of page