top of page

Announcements

This is your Services Page. It's a great opportunity to provide information about the services you provide. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

Whether you're offering multiple services, courses or programs, you can edit this space to fit your website's needs. Simply double click on this section to open the content manager and modify the content. Explain what each item entails and add photos or videos for even more engagement.

DSC00655 copy.jpg

70' Milking Machine with Turbo Oil

Mobil Sağım Makinaları 

Harika sağım makinelerimiz son kullanıcılar için tasarlanmıştır. 0.55kw motora ve 70” kuru pompaya sahiptirler. Üzerindeki her parçayı değiştirerek makinelerimizi modifiye edebiliyoruz. Her parçayı test etmeden makinelerimizi monte etmiyoruz. Pulsatörler inekler için 60/40, keçiler için 70/30 olmalıdır ve test makinemiz pulsatörü düzenler. Makinalarımızda standardımız 220 v ve 50 hz'dir. Makine şasemiz galvaniz kapaklı veya boyalı yapılabilmektedir. Yedek parçaları uzun süre tedarik edeceğinizi garanti ediyoruz.

Subscribe

If you want to instantly see our company's product innovations and information sharing, please subscribe...

Teşekkürler...!
bottom of page